استکبار جهانی به دنبال پوچ‌گرایی در جوامع اسلامی است

پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ در ۰۸:۵۹ 570 بار مشاهده شده


فرماندار بابلسر:

استکبار جهانی به دنبال پوچ‌گرایی در جوامع اسلامی است

فرماندار بابلسر با اشاره به اینکه استکبار جهانی به دنبال ترویج پوچ‌گرایی در جوامع اسلامی است گفت: برگزاری یادواره شهدا سبب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ سیدعلی اسد در جلسه هماهنگی برگزاری یادواره ۱۴۵ شهید بخش بهنمیر در دفتر امام جمعه بهنمیر اظهار داشت: از برگزاری یادواره شهدا و هر عاملی که بتواند همدلی و وحدت را در جامعه تقویت کند حمایت می‌شود.

وی افزود: امروز استکبار جهانی با جنگ نرم جوانان را نشانه گرفته و به دنبال رواج پوچ گرایی در جوامع اسلامی است.

فرماندار بابلسر گفت: نسل جدید رشادت‌های زمان جنگ و معنویت آن را ندیده باید مسیری برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت بدرستی برنامه‌ریزی شود.

وی با بیان اینکه امام راحل فرمودند “اسلام را محرم و صفر زنده نگه داشته است” اذعان کرد: ما هم با تأسی از این رفتار فرهنگی بزرگ، می‌توانیم فرهنگ ایثارگری را حفظ کنیم.

فرماندار بابلسر تاکید کرد: برنامه‌ریزان باید با زیرکی نوع نیاز و شرایط جامعه در استفاده از ابزار و تکنولوژی به سمت و جهت حفظ و تقویت فرهنگ ایثار و شهادت و ارتقا معنویت در جامعه برنامه‌ریزی کنند.

اسد، برگزاری یادواره شهدا را یکی از راهکارهای حفظ و تقویت فرهنگ ایثار دانست و بیان کرد: فرمانداری و دستگاه‌های زیر مجموعه دولت همراهی و همدلی لازم را در جهت مردمی برگزار کردن یادواره‌های شهدا دارند.

وی گفت: اعتقاد داریم که امنیت و پایداری و انسجام جامعه امروز ما به برکت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و رهبری خردمندانه رهبر معظم انقلاب است.

فرماندار بابلسر افزود: یادواره ۱۴۵ شهدای بخش بهنمیر به صورت متمرکز در نهم دی ماه سالجاری با یاد و خاطره مرحوم حجت الاسلام درزیان امام جمعه فقید بهنمیر و همزمان با سالگرد شهادت شهید مدافع حرم عبدالصالح زارع در مصلی بهنمیر برگزار می‌شود.

یاد آور می شود بخش بهنمیر تاکنون سه شهید در دفاع از حرم آل الله تقدیم نموده است.

 

آخرین اخبار