اجرای طرح هادی نیمه کاره در 78درصد از روستاهای بابلسر

پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ در ۱۳:۱۳ 231 بار مشاهده شده


۷۸درصد از روستاهای بابلسر اجرای طرح هادی نیمه کاره دارند

پیش از ظهر امروز نشست سید علی اسد فرماندار بابلسر با محمدخانی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با موضوع بهسازی و بازسازی مسکن روستایی، افزایش سهمیه تسهیلات مسکن،اجرای طرح هادی روستایی ،بازنگری طرح هادی ،صدور سند مالکیت و… در فرمانداری بابلسر برگزار شد.

فرماندار بابلسر در نشست با مدیرکل بنیاد مسکن استان بابیان اینکه ۷۸درصد روستاهای بابلسر اجرای طرح هادی آن از گذشته آغاز شده اظهار داشت :از۶۳روستا در شهرستان بابلسر ۴۷ روستا، اجرای طرح هادی آن از گذشته آغاز شد که توقع و انتظار حمایت از سوی بنیاد مسکن را داریم.

وی با اشاره به مشارکت بالای مردم  بابلسر در سطح کشوردر اجرای ۱۴۰کلیومتر آسفالت راه روستایی گفت: انتظار داریم با برنامه ریزی و مشارکت های مردمی از این ظرفیت ها و پتانسیل استفاده و گام های موثری در توسعه، عمران وآبادانی روستاها برداشته شود.

در ادامه خانی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران بابیان اینکه ۶۰درصد مسکن روستایی در استان مقاوم سازی شده است گفت: مازندران بیشترین آمار مطالبات برای تسهیلات بانکی برای ساخت مسکن روستایی را دارد.

وی با بیان اینکه با افرادی که به قصد سودجویی به دنبال تغییر کاربری هستند سختگیرانه برخورد می کنیم گفت: روستاهایی که مطالبات طرح هادی داشته اند نشان می دهد که مردم بیشتر رغبت به ماندگاری در روستا دارند.

 

آخرین اخبار