اجرای طرح ضربتی پاکسازی و زیبا سازی حریم راهها در بابلسر

چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ در ۱۶:۱۱ 101 بار مشاهده شده


سید علی اسد فرماندار بابلسر تاکید کرد:پاکسازی و زیبا سازی حریم راهها بصورت ضربتی توسط دهیاران و دستگاههای مربوطه اجرایی شود.
فرماندار بابلسر در نشست بخشداران به پاکسازی زباله در حریم راهها و زیبا سازی مبلمان جاده ای تاکید کرد و افزود: زیباسازی مبلمان جاده ای در کاهش حوادث و تلفات جاده ای موثر است.
اسد به فعال کردن افکارعمومی و ایجاد کمپین ها برای پیشگیری از ریختن زباله در حریم راهها تاکید کرد و اظهار داشت: زیباسازی و پاک‌سازی حریم راه‌ها نیاز به یک فرهنگ‌سازی وسیع در سطح جامعه داشته و همه آحاد مردم باید نسبت به این مهم خود را مسئول بدانند.
این مسئول با بیان اینکه راه‌های مواصلاتی شهرستان به دلیل گردشگرپذیر بودن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است اذعان داشت:صنوفی که در حریم راهها ایجاد مزاحمت می کنند به اخطار اداره حمل و نقل جاده ای توجه نمایند.
وی جمع آوری صنوف و مشاغل مزاحم در حریم راهها را برای افزایش امنیت جاده ای لازم دانست و گفت: پاکسازی و زیباسازی حریم راه‌های با کمک دهیاران و دستگاههای مربوطه بصورت ضربتی اجرایی شود.
فرماندار بابلسر گفت: اقدامات ایمن سازی محورها از قیبل نصب علایم ، نصب چراغ چشمک زن و رفع خاموشی و ترمیم روشنایی… در محورها توجه شود.
یاد آور می شود:بر اساس ماده ۷ آیین‌نامه حریم راه‌ها، ریختن زباله، نخاله، مصالح ساختمانی، روغن موتور و نظایر آن یا نصب و استقرار تابلو یا هر شیء دیگر در راه‌ها و حریم قانونی آنها در داخل و خارج محدوده قانونی شهرها و همچنین انجام هرگونه عملیات که موجب اخلال در تردد وسایل نقلیه می‌شود، ممنوع است.

آخرین اخبار