آمران معروف به صورت افتخاری با پلیس همکاری می کنند

جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ در ۰۹:۵۴ 309 بار مشاهده شده


فرماندار بابلسر خبر داد:

آمران معروف به صورت افتخاری در سطح شهرستان با پلیس همکاری می کنند

فرماندار بابلسر از همایش اصناف ، مراکز اقامتی و افرادی که در ساحل به مسافران خدمات ارائه می دهند در هفته آینده خبر داد و گفت: در این همایش قوانین ، مقرارت و رعایت مسائل اخلاقی و تکریم ارباب رجوع مورد تاکید قرار می گیرد.

سیدعلی اسد در نشست هم اندیشی  و ارائه راهکار در چارچوب قانون ،باموضوع عفاف و حجاب و روزه خواری، پیرو مکاتبه عمومی جامعه زنان شهرستان برای مبارزه با معضل بدحجابی در این شهرستان با حضور امام جمعه بابلسر و مسئولان کارگروه عفاف و حجاب شهرستان  در فرمانداری بابلسر برگزار شد.

فرماندار بابلسر در این جلسه اظهار کرد: در حقیقت پیگیری مطالبات بانوان، احترام به خون شهدا و حفظ جایگاه مذهبی این شهرستان است.

سیدعلی اسد کنترل و نظارت بر بازار ،رعایت شئونات و حجاب اسلامی فروشنده ها و مراجعه کنندگان را از موضوعات مطروحه در جلسه برشمرد وافزود: بر روی برخی از پوشاک نوشته هایی وجود دارد که در شأن مردم مذهبی  شهرستان بابلسر نیست.

وی با تاکید به استفاده از ظرفیت ائمه جمعه ،جماعات و همه دلسوزان نظام در موضوع امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد: باید راهکاری اندیشیده شود تا از مسائلی که موجب احساس نارضایتی در مردم شهرستان می شود ، جلوگیری شود.

فرماندار بابلسر از همایش اصناف ، مراکز اقامتی و افرادی که در ساحل به مسافران خدمات ارائه می دهند در هفته آینده خبر داد و گفت: در این همایش قوانین ، مقرارت و رعایت مسائل اخلاقی و تکریم ارباب رجوع مورد تاکید قرار می گیرد و پیام این همایش رعایت شئونات اسلامی ، عفاف و حجاب در سطح شهرستان و توجه دادن اصناف به این مسئله مهم است.

اسد به ضرورت فراگیری مهارت های ارتباط موثر در بین آمران به معروف و ناهیان از منکر اشاره کرد و افزود: اگر همه افراد جامعه قوانین و مقررات را رعایت کنند، بسیاری از مشکلات اجتماعی حل می شود و بی توجهی به این امر مهم، در نقطه مقابل امر به معروف و نهی از منکر قرار دارد.

وی به اطلاع رسانی و برجسته سازی هشدارهای عفاف و حجاب و روزه خواری تاکید کرد و افزود: آمران معروف به صورت افتخاری در سطح شهرستان با پلیس همکاری خواهند داشت.

آخرین اخبار