آمادگی ناجیان غریق در ایام نوروز جهت خدمت رسانی به مسافران نوروزی

دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ در ۱۰:۰۲ 114 بار مشاهده شده


فرماندار بابلسر

آمادگی ناجیان غریق در ایام نوروز جهت خدمت رسانی به مسافران نوروزی

سید علی اسد امروز در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان در سالن اجتماعات مجتمع شهید عظیمی بابلسر اظهار کرد: شهرستان بابلسر در سالی که به سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال نامگذاری شد در مجموع ۷۳ پروژه با اعتبار ۴۸میلیارد تومان در هفته دولت و ایام الله دهه فجر افتتاح و به بهره برداری رساند و برای کلنگ زنی برخی از پروژه ها نیز در این ایام صورت گرفت.

وی با بیان اینکه در بخش کارگروه اشتغال نیز سهمیه شهرستان بابلسر در سامانه رصد دو هزار و ۲۹۵نفر بود که از این تعداد یک هزار و ۶۶۰نفر از تسهیلات بهره مند شدند، گفت: در راستای حمایت از تولید نیز ۳۳میلیارد تومان از سایت بهین یاب به بخش کشاورزی و صنعتی شهرستان تعلق گرفت.

فرماندار بابلسر با اشاره به ثبت ۱۹طرح در سامانه کارا عنوان کرد: بابلسری ها در نمایشگاه توانمندی روستاییان و عشایر که در تهران برگزار شد ،خوب درخشیدند و دستاوردهای خوبی را به نمایش گذاشتند.

اسد با بیان اینکه بابلسر شاهد پذیرش بیشترین حجم مسافران نوروزی است،گفت: چون احتمال حضور مسافر برای شنا در دریا وجود دارد کشیک ناجیان غریق در ایام نوروز برای خدمت رسانی به مسافران فعال شده تا از حوادث احتمالی جلوگیری شود.

وی با تاکید به اینکه در ایام نوروز ضرورت دارد تمامی دستگاهها مخصوصا دستگاههای زیرساختی حضور پررنگ تری داشته باشند به تنظیم بازار،توجه به کنترل و نظارت قیمت ها،پاک سازی روزانه محورها،جمع آوری پسماند و زباله ها و زیباسازی و منظره آرایی سطح شهر تاکید کرد.

آخرین اخبار